Přední světový výrobce cigaretových plniček

HAWK-MATIC

Založeno v roce 2017

Společnost Hawk Matic byla založena v roce 2017. Dříve se jednalo o společnost s názvem "RIHE", jenž se zabývala výrobou elektrických spotřebičů. Společnost se také od roku 2005 zabývala designovými návrhy a vývojem cigaretových plniček pro přední výrobce na světovém trhu. V roce 2017 úspěšně transformovali svou strategii a založili značku Hawk Matic, která se těší mimořádným úspěchům a to především díky dlouholetým zkušenostem v oboru a inovativní technologii. Hawk Matic Vám zaručí dokonalý uživatelský komfort, vysokou odolnost plniček a minimalistický design. 

V současné době se produkty firmy HawkMatic pohybují na samotné špičce mezi předními světovými výrobci cigaretových plniček. Rozšířily se po celých Spojených státech a vyvážejí se do mnoha zemí po celém světě. Společnost HawkMatic dosáhla většinového podílu trhu v oblasti ručních, elektrických a automatických cigaretových plniček.

Mise

Uspojit i ty nejnáročnější uživatele cigaretových plniček. Dodávat jim co nejkvalitnější produkt a služby

Vize

Designovat a vyrábět ty nejlepší a nejspolehlivější cigaretové plničky na světovém trhu

Cíl

Stát se lídrem a přední mezinárodní značkou v oblasti cigaretových plniček

Základní filozofie společnosti

  • Filozofie high-end produktů - Společnost Hawk-Matic si zakládá především na použitých materiálech. K výrobě cigaretových plniček používá ty nejkvalitnější materiály a výrobu pomocí pokročilé technologie. Neustále pracuje na výkonu, designu a především odolnosti produktů.
  • Filozofie minimalistického designu - Společnost Hawk-Matic se zaměřuje také na praktičnost a ergonomii výrobků. Klade důraz na funkčnost a podstatu cigaretých plniček v minimalistickém designu.
  • Filozofie návyku uživatelů - Společnost Hawk-Matic se zavázala uživatelům k neustálému vývoji a zkoumání nekonečných možností v produktových inovacích, avšak s ohledem na tradiční návyky uživatelů. Je důležité, aby se uživatelé mohli snadno přizpůsobit a začít používat nové produkty Hawk-Matic
  • Filozofie přísného testování produktů - Společnost Hawk-Matic dodržuje přísné testování kvality svých výrobků. Společnost se také pyšní získáním certifikátu CE a ROHS (přísná kontrola kvality produktů). Veškeré produkty podléhájí neustálému testování funkčnosti a odolnosti.

2009-2017

Design a výroba OEM cigaretových plniček pro přední výrobce na světovém trhu

2017

Založení společnosti Hawk-Matic a zahájení prodeje cigaretové plničky HK-2

2018

Cigaretová plnička HK-2 se dostala do první pětky nejprodávanějších plniček na Amazonu a v USA

2019

Dokončený vývoj automatické cigaretové plničky HK-3

2020

Plnička HK-3 uvedena na trh, dále byla zahájena výstavba servisní sítě Hawk-Matic

2022

Vývoj a uvedení na trh plničky HK-1, která prošla náročných testováním na jedničku